به کلینیک لیزر موهای زائد خوش آمدید

laser-hair-removal-clinic-header-image

درباره کلینیک لیزر موهای زائد راز

Ice-platina-plus-device-in-raz-clinic.jpg

ساعات کار کلینیک

  • شنبه تا پنج شنبه 08:00 - 22:00
  • جمعه ها تعطیل می باشد

پیشگیری از کرونا

در جهت پیش گیری از شیوع یافتن ویروس کرونا، در این کلینیک تمامی تمهیدات بهداشتی و موارد پیشگیری از جمله عوض کردن کاورها، استریل و ضد عفونی کردن تخت و دستگاه لیزر به صورت روزانه و ساعتی انجام می گیرد. همچنین استفاده از دستکش و ماسک برای تمامی پرسنل کلینیک، مراجعه کنندگان اجباری می باشد. ورود تمام افراد بدون کفش در مطب و در فواصل نوبت دهی صورت می گیرد.

لیزر موهای زائد در کلینیک راز بوسیله دستگاه ICE Platina Plus انجام می گیرد و در خدمت شما مراجعین عزیز می باشد.

دستگاه مورد استفاده در این کلینیک ICE Platina Plus می باشد که تکنولوژی و طول موج سه دستگاه معروف الکساندرایت،Nd:YAG و دایود را دارا می باشد که برای تمامی رنگ مو ها و  پوست ها مناسب می باشد و بهترین کارایی را دارد.


اگر دارای موی بلوند(روشن) هستید یا موهای نازکی دارید یا پوست تیره و برنزی دارید این دستگاه با سویچ کردن به فرکانس مورد نظر مناسب برای پوست و موی شما به راحتی موهای زائد شما را از بین می برد.


در این دستگاه از تکنولوژی تابش و کولینگ منحصربفردی استفاده می شود که علاوه بر اینکه اشعه لیزر به بهترین نحو به پوست شما نفوذ می کند و فولیکول مو را تخریب می کند، ولی به بافت های اطراف و عصب های اطراف فولیکول هیچ آسیبی نمی رساند و عملا دردی شما حس نخواهید کرد.

 

شات رایگان نامحدود لیزر در کلینیک تا اول از همه اطمینان حاصل نمایید درمان لیزر بوسیله دستگاه ما کاملا بدون درد می باشد و دوم هم می توانید قدرت و سرعت دستگاه را نیز نظاره کنید.


این دستگاه برای سال 2020 می باشد و دارای جدیدترین تکنولوژی روز می باشد، به همین دلیل زمان درمان و اثر گذاری آن بیشتر از هر دستگاهی دیگری در بازار می باشد به طور مثال در مان با این دستگاه بین 5 تا 6 جلسه می باشد ولی درمان با دستگاه الکساندرایت بین 8 تا 10 جلسه می باشد که در هزینه ی شما بسیار صرفه جویی می شود.
 

این دستگاه دارای استاندارد نوع طلایی است که مورد تایید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) می باشد.

تمامی وسایل کلینیک و همچنین دستگاه لیزر بوسیله مواد ضد عفونی کننده استریل و پاک سازی می گردد.

دستگاه ICE Platina Plus تمامی پوست ها را اعم از روشن و تیره و برنز را پوشش می دهد.

با داشتن مجرب ترین پرسنل و متخصصین لیزر با سال ها سابقه ی در خشان


10%
تخفیف