به کلینیک لیزر موهای زائد خوش آمدید

laser-hair-removal-clinic-header-image

درباره کلینیک تخصصی پوست و موی آسمان

Alexandrite-Laser-Candela-GentleMax

ساعات کار کلینیک

  • شنبه تا پنج شنبه 08:00 - 22:00
  • جمعه ها تعطیل می باشد

پیشگیری از کرونا

در جهت پیش گیری از شیوع یافتن ویروس کرونا، در این کلینیک تمامی تمهیدات بهداشتی و موارد پیشگیری از جمله عوض کردن کاورها، استریل و ضد عفونی کردن تخت و دستگاه لیزر به صورت روزانه و ساعتی انجام می گیرد. همچنین استفاده از دستکش و ماسک برای تمامی پرسنل کلینیک، مراجعه کنندگان اجباری می باشد. ورود تمام افراد بدون کفش در مطب و در فواصل نوبت دهی صورت می گیرد.

کلینیک پوست و موی آسمان دارای مجوز معتبر از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد.

 

مجوز معتبر وزارت بهداشت

 

تمامی خدمات این کلینیک زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو انجام می گردد.

 

متخصص پوست و مو

 

لیزر موهای زائد در کلینیک آسمان بوسیله دستگاه الکساندرایت Candela Genlemax Pro انجام می گیرد و در خدمت شما مراجعین عزیز می باشد.

دستگاه مورد استفاده در این کلینیک الکساندرایت Candela Genlemax Pro می باشد که تکنولوژی و طول موج طیف وسیعی از تمامی رنگ مو ها و  پوست ها را شامل می شود و بهترین کارایی را دارد.


اگر دارای موی بلوند(روشن) هستید یا موهای نازکی دارید یا پوست تیره و برنزی دارید این دستگاه با سویچ کردن به فرکانس مورد نظر مناسب برای پوست و موی شما به راحتی موهای زائد شما را از بین می برد.

 

لیزر کندلا


در این دستگاه از تکنولوژی تابش و کولینگ منحصربفردی استفاده می شود که علاوه بر اینکه اشعه لیزر به بهترین نحو به پوست شما نفوذ می کند و فولیکول مو را تخریب می کند، ولی به بافت های اطراف و عصب های اطراف فولیکول هیچ آسیبی نمی رساند و عملا دردی شما حس نخواهید کرد.


این دستگاه دارای جدیدترین تکنولوژی روز می باشد، به همین دلیل زمان درمان و اثر گذاری آن بیشتر از هر دستگاهی دیگری در بازار می باشد به طور مثال در مان با این دستگاه جلسات لیزر شما را کوتاه تر می کند و تعداد جلسات نیز متناسب با آن کاهش می یابد.
 

این دستگاه دارای استاندارد نوع طلایی است که مورد تایید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) می باشد.

تمامی وسایل کلینیک و همچنین دستگاه لیزر بوسیله مواد ضد عفونی کننده استریل و پاک سازی می گردد.

با داشتن مجرب ترین پرسنل و متخصصین لیزر با سال ها سابقه ی در خشان


10%
تخفیف