معرفی 5 لیزر برتر

معرفی 5 لیزر برتر برای جوانی و شادابی پوست صورت ؛ آیا پوست شما به این لیزرها نیاز دارد؟


با توجه به پیشرفت روز افزون علم در زمینه تجهیزات پزشکی، امروزه برای انواع پوست ها، لیزرهای منحصر به فردی در بازار وجود دارد که می تواند به بهترین شکل به افراد مختلف خدمات ارائه نماید. در ادامه ویژگی های 5 مورد از بهترین لیزرهای موجود در بازار، که می تواند با توجه به رنگ پوست و نوع آسیب پوستی بیماران، خدمات مناسبی را به آنها ارائه نماید را به طور اجمالی بررسی خواهیم نمود.


1.    Laser Genesis

یکی از نام های شناخته شده در بازار است. محبوبیت و شهرت این برند به این دلیل است که می تواند تنها در چند دقیقه ظاهر متفاوتی را به شما هدیه نماید. به عبارت دیگر کافی است تنها یکبار از صرف سالاد هنگام نهار صرفنظر کنید و به جای آن 15 دقیقه به کلینیک لیزر مراجعه نموده و با استفاده از Laser Genesis جوانی را مجددا به پوست خود هدیه دهید. بیمارانی که از این دستگاه استفاده نموده اند عمدتا عقیده دارند که ظاهر آنها بسیار زیباتر شده و این اتفاق تنها در چند دقیقه برای آنها رخ داده است. لیزر “super facial” از طول موج 1024 نانومتر استفاده می نماید تا به آرامی لایه اپیدرمیس پوست را گرم نماید و هیچ گونه قرمزی را بر روی پوست بافی نگذارد. این روش بخصوص به بیمارانی که پوستی حساس دارند کمک کرده است تا بتواند به راحتی از لیزر برای زیبایی پوستشان استفاده نمایند. Laser Genesis همچنین باعث می شود میزان تولید کلاژن در پوست افزایش یابد که این موضوع می تواند چین و چروک های پوست و خط های روی صورت را از بین ببرد و پوست را به طور قابل ملاحظه ای شفاف نماید. تمامی این خدمات در حالی ارائه می شود که این لیزر هیچ گونه عوارض جانبی نداشته و هیچ نکته منفی در روش کارکرد آن وجود ندارد.


2.    بهترین لیزر برای از بین بردن جای آکنه و جوش: Fractional CO2 Laser


زخمهای آکنه می تواند ظاهر پوست را ناصاف و زشت کند. جوش ها خود به تنهایی زشت هستند، حال اگر بر اثر کنده شدن آنها زخمی هم بر روی پوست ایجاد شود، می توانند برای زیبایی پوست بسیار مشکل آفرین باشند. این لیزر برای بر طرف کردن زخم های عمیق آکنه بسیار کاربردی است، بخصوص آن زخم هایی که بسیار بد حالت هستند و به راحتی نمی توان آنها را با کرم و دیگر لوازم آرایشی پنهان نمود. این لیزر صورت می تواند به راحتی حفره های کوچک مربوط به زخم های جوش و آکنه را به نوعی با لایه های زیرین پوست مرتبط نماید و موجب شود که پوست با تولید کلاژن بیشتر حفره های باقی مانده ناشی از این زخم ها را از بین ببرد. از جمله بهترین انواع Fractional CO2 Laser می توان به لیزر های Fraxel Re اشاره کرد: pair ، MiXto laser ، TotalFX و Matrix CO2.

به توییتر ما بپیوندید


3.    بهترین لیزر برای از بین بردن آثار مویرگ های خونی مرده: Pulsed Dye Laser


برای از بین بردن رگ ها و مویرگ های خونی مرده بر روی پوست صورت خود، می توانید از لیزر های عروقی مانند pulsed dye laser استفاده کنید. خوبی این لیزر در این است که پس از اعمال آن بر روی پوست بیمار با هیچ عارضه جانبی مواجه نشده و این روش هیچ دوره ی نقاهتی نخواهد داشت. در این لیزر ها از یک نور زرد رنگ ملایم به منظور گرم کردن پوست و از بین بردن رگ ها و مویرگ ها خونی استفاده می شود و در عین حال بقیه نقاط پوست کاملا دست نخورده باقی می مانند. یکی از بهترین دستگاه های Pulsed Dye Laser ماشین لیزر Vbeam Perfecta از شرکت Syneron Candela می باشد که می توان گفت رضایت بیماران از عملکرد آن در بالاترین سطح قرار داشته است.

پوست تیره و لیزر موهای زائد


4.    بهترین لیزر برای جوان کردن پوست : Fraxel


لیزرهای Fraxel یکی از بهترین لیزر ها برای جوانی پوست هستند. بهترین روش برای از بین بردن چین و چروک های پوست، چروک های کنار چشم، کاهش آسیب های ناشی از نور خورشید و به طور کلی جوان کردن مجدد پوست، استفاده از Fraxel  می باشد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که استفاده از لیزر های Fraxel یک دوره نقاهت هم به همراه خواهد داشت اما تنها پس از گذشت چند روز پوست شما به مانند 10 سال قبل خود خواهد بود و بسیار جوانتر، سفت تر و شادابتر به نظر خواهد رسید.

به پیج فیس بوک ما بپیوندید: https://www.facebook.com/pg/tehranlaserclinic


5.    بهترین لیزر برای از بین بردن آثار مخرب تابش خورشید : IPL


لکه های قهوه ای رنگ ناشی از تابش نور خورشیید بر روی پوست به راحتی می توانند درخشندگی و زیبایی پوست شما را از بین ببرند. در اینجا صحبت از کک و مک های ریز پوست نیست بلکه منظور ما آثار مخرب تابش خورشید بر روی پوست است که در آن پوست اندکی زبر، قهوه ای و پله پله می شود. برای از بین بردن این آثار بهترین راه استفاده از لیزرIPL است. این لیزر ملانین های نقاط تاریک بر روی پوست را هدف قرار می دهد و تنها پس از گذشت چند روز این آثار و نقاط قهوه ای رنگ به مرور از بین می روند و پوست شما بسیار شاداب و شفاف می شود.