به کلینیک لیزر موهای زائد خوش آمدید

کلینیک لیزر موهای زائد

درباره لیزر موهای زائد بیکینی بیشتر بدانید

آخرین بروزرسانی: 11 شهريور، 1399
bikini laser hair removal

درباره لیزر موهای زائد بیکینی بیشتر بدانید


لیزر موهای زائد بیکینی (لیزر بیکینی) برای بسیاری از مردم حائز اهمیت می باشد و بسیار به دنبال لیزر کردن این ناحیه هستند برای این که این نواحی از بدن بسیار مهم می باشد و نیازمند مراقبت بیشتری دارند.

لیزر موهای زائد بیکینی به سرعت می تواند نظر شما خانم ها را در مورد تمیز نگه داشتن خطوط بیکینی از موی زائد به نسبت راه حل های قدیمی همانند وکس کردن یا اصلاح کردن را تغییر دهد. این راه حلی دائمی و بدون دردسر می باشد تا برای همیشه از مشکل موهای زائد منطقه ی نزدیک بیکینی راحت شوید. با لیزر موهای زائد بیکینی دیگر نگران زخمی کردن نواحی حساس بدن خود نخواهید بود بنابراین شما پوستی نرم و لطیف و بدون مو در نواحی که به سختی می شود اصلاح کرد خواهید داشت طوری که هیچ وقت در آن جا مویی نبوده است. خط بیکینی ناحیه بالای پا و داخل ران را شامل می شود که معمولا موهای آن ناحیه توسط یک لباس زیر یا بیکینی پوشیده نمی شود و نمایان است.

 

لیزر موهای زائد خط بیکینی چگونه به شما کمک می کند


لیزر موهای زائد خط بیکینی با هدف قرار دادن رنگدانه یا رنگ موها به کار می رود. پس از جذب لیزر ، فولیکول مو از بین می رود و دیگر رشد نمی کند.این امر به طور کامل موهای زائد اطراف خط بیکینی شما را از بین می برد. اگر به هیچ وجه رشد نکند ، مو نمی تواند کج شود. انجام لیزرهای درمانی با لیزر مو نیز به بهبود پوست در ناحیه تحت درمان کمک می کند و باعث صاف و بی عیب و نقص شدن آن می شود.

 

 

لیزر موهای زائد بیکینی چگونه انجام می شود؟
 

در این نواحی بدن موهای زائد معمولا ضخیم تر و تیره تر از بقیه نواحی هستند و به علت تفاوت بیشتر رنگ پوست و این موها، لیزر موهای زائد می تواند به راحتی بیشتر انجام گردد، متخصصان مجرب در زمینه لیزر مو میانگین زمان جلسات لیزر موهای زائد بیکینی این نواحی را بین 6 تا 8 جلسه اعلام می کنند.
 

نکات قبل از لیزر موهای زائد بیکینی
 

قبل از جلسات لیزر موهای زائد بیکینی از خوردن کافئین خودداری کنید. به مقاله ی قبل از ليزر موهاى زائد کافئين ننوشید مراجعه کنید.

چهار روز قبل از لیزر موهای زائد محل مورد نظر را اصلاح کنید، همچنین روز قبل از لیزر دوبار این نواحی را اصلاح کنید.

قبل از لیزر مو نواحی مورد نظر با ژل مخصوصی که از کلینیک یا داروخانه تهیه کردید شستشو دهید.
 

بعد از لیزر موهای زائد بیکینی چه مراقبت هایی لازم است؟
 

از لباس زیرهای جنس نخی مرغوب و گشاد استفاده کنید

از ژل های خنک کننده ایی که کلینیک یا متخصص برای شما تجویز می کند استفاده کنید.

از آب ولرم برای شستشوی ای نواحی استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله روش صحیح مراقبت از پوست پس از رفع موهای زائد بوسیله لیزر مراجعه کنید.
 

مزایای لیزر موهای زائد بیکینی
 

علاوه بر احساس پاکیزگی و تمیزی که در این نواحی دارید دیگر نگران اصلاح این نواحی نخواهید بود.

پوستی نرم و لطیف را در این نواحی احساس خواهید کرد.

دیگر با خیال راحت انواع مدل های بیکینی و لباس های زیر را می توانید تن کنید.

اعتماد به نفس بیشتری را حس می کنید.

درمورد استفاده از روش های درمانی لیزر موهای زائد بر روی خط بیکینی شما فواید بسیار زیادی وجود دارد.این امر نیاز به نگهداری مداوم دارد ، اما با از بین بردن مو در امتداد خط بیکینی خود ، به طور دائم خود را نجات خواهید داد.به جای عجله برای سریع شیو کردن قبل از بیرون رفتن از درب به منظور رفتن به ساحل، می توانید فقط لباس شنای خود را بپوشید و آماده رفتن باشید. همانطور که دوست دارید پس از اتمام درمانهای لیزر موهای زائد ،تمام مدت زمانی که شما در اصلاح و یا اپیلاسیون صرف می کردید برای شما خواهد شد.


گذشته از زمان ، شما همچنین می توانید مقدار بسیار زیادی پول پس انداز کنید. لیزر موهای زائد ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد ،اما پس از اتمام درمان هرگونه هزینه ای که در گذشته صرف از بین بردن موهای زائد میشده به اتمام خواهد رسید.


شما می توانید در صورت لزوم بعد ها برای لیزر مجدد مراجعه کنید که بسته به کلینیکی که برای لیزر موهای زائد به آن مراجعه کرده بودید این جلسه ی مجدد تحت عنوان پک قبلی شما خواهد بود.اما این مانند اپیلاسیون نیست ، به گونه ای که مجبور باشید هر چند هفته یک بار قرار ملاقات تعیین کنید و مقدار زیادی پول به خدمات  و محصولات مراقبت بعدی اختصاص دهید.اپلاسیون و یا وکس کردن می تواند بسیار گران تمام شود ، به خصوص اگر پوست حساسی دارید.اگر تنها قیمت تراشیدن را در نظر نگیرید ، بلکه به هزینه‌ی اصلاح کرم و پماد اصلاح سوختگی نیز توجه کنید.


لیزر موهای زائد همچنین باعث زیبایی پوست شما می شود. از لیزر می توان برای از بین بردن هرگونه تغییر رنگ پوست یا لکه های پوستی که اغلب افراد در خط بیکینی خود تجربه می کنند ، استفاده کرد.همچنین می تواند ظاهر زخم ها یا لکه هایی را که در طول سال ها از اصلاح و ا‌پیلاسیون نادرست ایجاد شده اند ، کاهش داد.بدون رشد مو می توانید از سایش ، تعریق ، لکه دار شدن و سایر موارد تحریک کننده غیرقابل تصور که در آن ناحیه اتفاق می افتد خداحافظی کنید.بعد از تنها چند روش درمانی با لیزر ، دیگر از رو نمایی کردن از خط بیکینی خود ابایی ندارید.

 

گزینه های لیزر موهای زائد خط بیکینی


هنگامی که نتیجه گرفتید که لیزر موهای زائد بهترین گزینه برای شما است ، با دقت تصمیم بگیرید که در چه محیطی دوست دارید تحت درمان قرار بگیرید.شما می توانید از بین دو روش لیزر برزیلی و لیزر موهای زائد خط بیکینی ، که هر دو نیز قابل تنظیم هستند ، یکی را انتخاب کنید.به عنوان مرجع ، خط بیکینی به ناحیه خارج از لباس حمام ، به طور معمول تا دو یا سه اینچ از خط شلوار فاصله دارد.همچنین می تواند در بعضی از نواحی تحت پوشش پایین بیکینی شما گسترش یابد ، اما احتمالاً خیلی بیشتر از این موارد نخواهد بود.
از طرف دیگر ، لیزر برزیلی موهای ناحیه شرمگاهی را  به طور کامل و دائمی از بین می برد ، اما مطمئناً می توان از قبل به گونه ای سفارش کرد که اگر خودتان ترجیح می دهید برخی موها باقی بمانند.

 

 

 


تهیه شده توسط: تهران لیزر کلینیکتهیه شده توسط: تهران لیزر کلینیک

با ما در تماس باشید کلینیک لیزر موهای زائد

با ما در تماس باشید 09125696310 02144974917


10%
تخفیف